خبر

آخرین تغییرات استانداردهای حسابداری و صورت های مالی نمونه جدید تحلیل و بررسی شد

 آخرین تغییرات استانداردهای حسابداری و صورت‌های مالی نمونه جدید تحلیل و بررسی شد

به گزارش روابط عمومی گروه توسعه صنایع بهشهر، تغییرات استانداردهای حسابداری و بررسی صورت‌های مالی نمونه جدید با حضور علی ملکی رئیس هیئت‌مدیره و معاون امور شرکت‌ها و مجامع، علیرضا فاطمی عضو هیئت‌مدیره و معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی، کوروش عبدلی عضو هیئت‌مدیره بهشهر و معاون مالی شرکت به پخش و مدیران مالی شرکت‌های تابعه در محل شرکت به پخش برگزار شد.

در این نشست علی ملکی در سخنانی با اشاره به حرکت سریع علم و فناوری در جهان و لزوم فراگیری و هماهنگ شدن با این حرکت گفت: بنده اعتقاددارم در هر رشته و زمینه‌ای که تخصص داریم بایستی به‌روز شویم و از اطلاعات و تغییرات ایجادشده در آن آگاهی پیدا نماییم. وی ضمن تشکر از برگزارکنندگان این نشست و برشمردن دستاوردهای مفید آن افزود: بهره‌مندی حداکثری از این جلسات می‌تواند به میزان بسیاری زیادی علم و دانش مالی ما را تحت تأثیر خود قرار دهد و در تنظیم صورت‌های مالی نیز کمک شایانی خواهد کرد

همچنین علیرضا فاطمی نیز با اشاره به ساختار جدید تعیین‌شده توسط سازمان بورس و اوراق بهادار، بر تهیه صورت‌های مالی برای کلیه شرکت‌ها بر اساس این ساختار تاکید داشت. وی از همه معاونان و مدیران مربوطه خواست تا شفافیت را در صدر کارها قرار دهند و در تهیه صورت‌های مالی شفاف و خالی از ابهام عمل نمایند.

 در ادامه این نشست دکتر وحید منتی عضو هیئت‌علمی دانشگاه تهران و مدیر حسابرسی داخلی گروه توسعه ملی آخرین تغییرات استانداردهای حسابداری و صورت‌های مالی را تشریح و بیان نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *