خبر

تغییر در ترکیب هیئت مدیره شرکت ساینا

به گزارش روابط عمومی توسعه صنایع بهشهر، در راستای اجرای الزامات حاکمیت شرکتی در شرکت های بورسی تابعه گروه توسعه صنایع بهشهر، تغییراتی در ترکیب هیئت مدیره شرکت صنایع بهداشتی ساینا انجام شد.

بنا بر این گزارش طی مراسمی به ریاست علی ملکی عضو هیئت مدیره و معاون امور شرکت ها و مجامع گروه توسعه صنایع بهشهر و با حضور مدیر عامل هلدینگ شوینده بهشهر (مهندس وکیلی) و اعضای هیئت مدیره شرکت ساینا آیین تکریم و معارفه هیئت مدیره این شرکت برگزار شد.

در این مراسم علی ملکی ضمن تشریح اجرای دستورالعمل حاکمیت شرکتی و همچنین فرآیند انتخاب اعضا از تلاش ها و زحمات اعضا فعلی تقدیر نموده و گفت: پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه ساینا و همزمان با اتمام دوره مسئولیت اعضا هیئت مدیره ما در مجمع موظف به اجرای دستور العمل حاکمیت شرکتی شدیم و این تغییرات در دستور کار گروه بهشهر قرار گرفت.

وی شرایطی فعلی ساینا را نسبت به دوره های قبل با توجه به اقبال عمومی در بورس و همچنین خلق برندهای جدید و تغییرات ساختاری محصولات را حاصل تلاش و کارگروهی و مسئولیت پذیری هیئت مدیره آن دانست و اظهار داشت: انتظار داریم هیئت مدیره جدید نیز بتواند علاوه بر حفظ جایگاه فعلی نسبت به ارتقا و سودآوری و افزایش سهم بازار برندهای متعلق به خود ساینا همت گمارده و در کنار مدیر عامل همسو و هم راستا با یکدیگر حرکت نمایند و افق های بهتری را برای ساینا رقم بزنند.

در ادامه این مراسم حسین معین زاد معاون تحقیق و توسعه گروه توسعه صنایع بهشهر نیز ضمن تشکر از زحمات هیئت مدیره قبلی از گروه جدید خواست همسویی اهداف کسب و کار در چهارچوب اخذ مزیت رقابتی و زنجیره ارزش در دوره جدید را به نتیجه برسانند و با توجه به شرایط کنونی اقتصاد کشور سهم و نفوذ در بازار و متعاقب آن فروش و درآمد بیشتری را برای مجموعه محقق سازند.

گفتنی است با تصمیمات اخذ شده آقایان مجتبی افرند، فضل الله افروشته و علی خاتون فرد از هیئت مدیره خارج شده و آقایان مسعود سالاری، محمد یاراحمدی و محمود کرمی به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره شرکت صنایع بهداشتی ساینا معرفی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *