خبر

جشن پنجاه و هفتمين سالگرد تاسيس شركت پاكسان برگزار شد

جشن پنجاه و هفتمين سالگرد تاسيس شركت پاكسان در هفتمين روز دي ماه سال جاري برگزار شد.

جشن پنجاه و هفتمين سالگرد تاسيس پاكسان با حضور دكتر سديدي مديرعامل گروه توسعه ملي، دكتر خدامرادي سرپرست شركت توسعه صنايع بهشهر، جمعي از مديران عامل و اعضاي هيئت مديره ساير شركت هاي توسعه صنايع بهشهر،جناب مهندس داراب وكيلي مديرعامل هلدينگ صنعت شوينده، مهندس ساكي مديرعامل شركت پاكسان، معاونين، مديران و اعضاي هيئت مديره اين مجموعه در هفتم دي ماه سال جاري در شركت پاكسان برگزار شد.

در ابتداي اين مراسم مهندس ساكي مديرعامل شركت پاكسان ضمن خير مقدم به ميهمانان ويژه اين مراسم و هيئت همراه، ضمن تبريك پنجاه و هفتمين سالروز تاسيس شركت پاكسان گفت: وظيفه خودم ميدانم كه اين روز بزرگ را كه يادآور 57سال تلاش بي دريغ پرسنل اين مجموعه است را تبريك بگويم چرا كه تداوم كار، توليد و حيات پاكسان مديون تلاش تمام كساني است كه براي اعتلاي اين مجموعه زحمت كشيدند و اگر اين تلاش‌ها نبود بي شك نمي توانستند پاكسان را براي ما به ارث بگذارند.

مديرعامل شركت پاكسان به پايان سال مالي اين شركت اشاره كرد و افزود: توليد كار ساده اي نيست و همه ميدانند كه در اين برهه از زمان كه با چالش‌هاي جدي كه در توليد با آن روبه رو هستيم اگر تلاش هاي شما پرسنل زحمت كش و حمايت هاي دكتر سديدي مديرعامل گروه توسعه ملي نبود نمي توانستيم با افتخار اين سال را سپري كنيم و از پس مشكلاتي كه تحريم ها براي ما رقم زده اند بر بياييم.

مهندس ساكي ضمن قدرداني از مديران و پرسنل زحمتكش بخش‌هاي مختلف شركت پاكسان گفت: با اتفاقاتي كه در سه ماهه نخست سال جاري رقم خورد سبب شد نتوانيم  عملكرد مطلوبي داشته باشيم و سه ماهه نخست سال را از دست داديم و در شش ماه گذشته عملكرد شركت پاكسان و مجموعه باعث اين موفقيت شد و توانستيم بر بسياري از مشكلات ناشي از افزايش قيمت مواد اوليه غلبه كنيم و به رونق در توليد برسيم و منويات مقام معظم رهبري در توليد را در عمل اجرايي نماييم.

وي ابتكار و خلاقيت مديران بخش هاي مختلف اين مجموعه را ستود و به جايگزين كردن مواد اوليه وارداتي با مواد اوليه توليدي اين مجموعه يادآورشد: براي كاهش وابستگي به مواد اوليه وارداتي موفق شديم برخي از مواد نياز را با تكيه به توان فني و دانش بومي توليد كنيم و بدون آنكه به كيفيت محصول نهايي صدمه اي وارد شود در توليد از آن بهره ببريم كه تداوم اين امر مي تواند مانع خروج ارز از كشور شده و موجبات رونق اقتصادي را فراهم سازد.

وي در بخش ديگري از سخنان خود از مديران شركت توسعه صنايع بهشهر، از مديرعامل، اعضاي هيئت مديره و مديران شركت به پخش نيز به دليل همكاري در فروش محصولات شركت پاكسان تقدير و تشكر نمود.

مديرعامل شركت پاكسان در ادامه سخنان خود ضمن تبريك انتصاب شايسته دكتر خدامرادي به سرپرستي شركت توسعه صنايع بهشهر خاطرنشان كرد: اين انتصاب را تبريك مي گوييم و آرزو مي كنيم كه ايشان در اين پست خطير موفق باشند و در اين سمت همچون سمت هايي كه پيش از اين در كشور بر عهده داشتند نيز موفق تر عمل كنند.

مهندس ساكي در ادامه ضمن اشاره به رفتن دكتر صادق الحسيني از شركت توسعه صنايع بهشهر يادآورشد: ما از آمدنها خوشحال مي‌‍شويم و نه رفتن ها اما يقين داريم با كارنامه درخشاني كه دكتر خدامرادي دارند در اين سمت نيز موفق عمل خواهند كرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *