خبر

مراسم يادبود مهندس مأوايي مديرعامل اسبق پاكسان برگزار شد

 مراسم يادبود درگذشت مهندس ارسلان ماوايي مديرعامل اسبق شركت پاكسان روز شنبه پانزدهم تيرماه سال جاري در اين مجموعه برگزار شد.

 مراسم يادبود مهندس ارسلان مأوايي، مديرعامل اسبق شركت پاكسان كه در سالهاي 1351تا 1358 مديرعامل اين مجموعه بود، در شركت پاكسان با حضور خانواده، همكاران سابق، دوستان و مهندس داراب وكيلي مديرعامل هلدينگ صنعت شوينده و مهندس فرهنگ ساكي مديرعامل شركت پاكسان و ساير مديران اين مجموعه برگزار شد.

در ابتداي اين مراسم آقای محمد حكيم الهي مدير روابط عمومي شركت پاكسان در خصوص اينكه مرگ جزء لاينفك زندگي بشري است سخناني را بیان کردند و در ادامه به تاثيرات مثبت مرحوم مأوايي در مجموعه پاكسان اشاره كردند.

در ادامه مراسم مهندس داراب وكيلي مديرعامل شركت هلدينگ صنعت شوينده ضمن عرض تسليت به همسر، فرزندان و خانواده مرحوم مغفور ارسلان مأوايي گفت: بايد ياد و خاطره چنين افرادي كه در رشد و شكوفايي شركت پاكسان نقش داشتند گرامي داشت و قدر زحمات آنها را دانست چون از پيشگامان اين صنعت بزرگ در كشور بوده اند و به حق اين مسئله ستودني است.

وي با اشاره به زحمات مديرعاملان اسبق اين مجموعه يادآورشد: آنچه اكنون به عنوان سرمايه‌اي ماندگار نزد ماست حاصل تلاش و دسترنج كساني همچون مهندس مأوايي است كه در كنار پيشگامان اين عرصه براي مثمر بودن اين مجموعه زحمات بسياري را متحمل شدند.

در بخش ديگري از مراسم ترحيم ارسلان مأوايي، مهندس فرهنگ ساكي مديرعامل شركت پاكسان ضمن تسليت فوت ايشان به خانواده آن مرحوم تلاش و از خود گذشتگي ايشان را ستودني خواند و گفت: بي شك آنچه امروز ما در شركت پاكسان داريم ميراث گرانبها و ارزشمندي است كه نتيجه تلاش هاي مهندس مأوايي در اين مجموعه است و اميدواريم ما نيز همچون ايشان بتوانيم اين ميراث ارزشمند را به نسل بعدي منتقل كنيم و خدمت گذار خوبي براي اين مردم باشيم.

در ادامه اين مراسم مهندس محمدرضا معشوري از دوستان و همكاران اسبق مرحوم مأوايي در شركت پاكسان، ضمن قدرداني از مدير هلدينگ صنعت شوينده و مديرعامل پاكسان براي برگزاري اين مراسم، با بيان خاطراتي از ايشان شخصيت وي را ستودني خواند و گفت: مرحوم مأوايي با اينكه سالها از دوران خدمتش در پاكسان گذشته بود به دليل عِرقي كه به اين مجموعه داشت همواره پيگير وضعيت رشد اين شركت بود و از موفقيت هاي اين مجموعه خوشحال مي شد.

در بخش ديگري از مراسم ساير بستگان و دوستان و همكاران ايشان چند جمله اي در وصف مرحوم سخنرانی کردند.

روح آن مرحوم شاد و یادش گرامی باد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *