خبر

شهریاری محمدی راد” همزمان با سیزدهمین سالروز تاسیس این شرکت خبر داد:

مروارید هامون آذر ماه وارد بورس خواهد شد.

شرکت مروارید هامون از سال 1386 فعالیت خود را در عرصه تولید محصولات شوینده و بهداشتی آغاز نمود و هم اكنون در آستانه سيزدهمين سالروز تاسيس این شرکت قرار داریم. رسالت اوليه مرواريد هامون ، توليد پودر رختشویی و صادرات آن به كشورهاي همسايه استان سيستان و بلوچستان (افغانستان و پاکستان ) بود ، اما در سه سال اخیر با صادرات به بازار ديگر كشورها از جمله عراق و ترکمستان، سهم بیشتری در زمینه صادرات به دست آورده است و با تلاش و همت مدیران، متخصصان و کلیه پرسنل پرتلاش و متعهد خود توانسته است همچون نگینی درخشان در استان سیستان و بلوچستان به کار خود ادامه دهد.

طبق برنامه ای که با هلدینگ توسعه صنایع بهشهر ( به عنوان شرکت مادر) هماهنگ و تنظیم شده است ، فرآیند ورود شرکت مروارید هامون به فرا بورس تا ۱۵ آذرماه امسال به پایان خواهد رسید.

در حال حاضر نیز  جهت انجام فرآیند ورود به بورس، اغلب اقدامات و زمینه سازی ها از جمله

تدوین و حسابرسی طرح توجیهی افزایش سرمایه، انعقاد قرارداد با کارگزاری بانک ملی، افزایش تعداد سهامداران شرکت مروارید هامون، تدوین اساسنامه بر اساس فرمت جدید سازمان بورس، خرید تجهیرات سخت افزاری مناسب جهت یکپارچگی اطلاعات برای ورود به بورس، تهیه گزارشات حسابرسی داخلی بر اساس گانت چارت ورود به بورس و… انجام شده است و بقیه موارد نیز در دستور اجرا قرار دارد .

قطعا ورود شرکت مروارید هامون به فضای بورس ، موقعیت بهتری را در اختیار این شرکت قرار خواهد داد و اعتبار مضاعفی به مجموعه خواهد بخشید .

منبع خبر:خبرگزاری بیدنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *