خبر

جشن روز کارگر با حضور مهندس وکیلی و مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]به مناسبت روز جهانی کارگر روز سه شنبه 10 اردیبهشت ماه سال جاری جشن با شکوهی با حضور مهندس وکیلی مدیرعامل هلدینگ مدیریت صنعت شوینده ، مدیرعامل شرکت پاکسان و مدیران و پرسنل این شرکت برگزار شد.

در این مراسم مهندس داراب وکیلی مدیرعامل هلدینگ صنعت شوینده ضمن اشاره به تاریخچه روز کارگر گفت: کارگران سهم به سزایی در بهبود اقتصاد یک کشور ایفا می کنند و باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

وی به تاکید بر اهمیت تلاش ضمن اشاره به آیه ای از قرآن مجید افزود: خداوند در قرآن براهمیت سعی و تلاش تاکید کرده و آن را به همه انسان ها تعمیم داده «وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَى»و اينكه براى انسان جز حاصل تلاش او نيست و این برای همه انسان ها صادق است.

مهندس وکیلی در خاتمه سخنان خود در جمع پرسنل شرکت پاکسان افزود: ما نسبت به جامعه، مردم و مصرف کنندگان مسئولیم و همانطور که باید کالای مطلوب را به دست مشتری برسانیم باید در جهت تولید ملی نیز گام برداریم. تولید محصولات صد درصد ایرانی با مواد اولیه ایرانی می تواند گام مهمی در جهت قطع وابستگی به کشورهای دیگر باشد.

پاکسان امانتی است از گذشته

در بخش دیگری از این مراسم مهندس ساکی مدیرعامل شرکت پاکسان با تبریک روز کارگر و در جمع کارگران این مجموعه گفت: این شرکت بیش از 50سال قدمت دارد و این عمر با برکت، حاصل زحمات تمام کارگرانی است که در این مجموعه کار و تلاش کردند تا بتوانند این شرکت را همچون امانتی به ما منتقل کنند و وظیفه ما نیز این است که از آن به درستی حفاظت کنیم تا بتوانیم آنرا به نسل بعد از خود بسپاریم.

وی به نامگذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و در ادامه افزود: امسال سال رونق تولید نامگذاری شده و این مسئله گویای این حقیقت است که تولید در این برهه حساسی که در آن حضور داریم از اهمیت بسیاری برخوردار است و به طبع کسانی که مستقیم با خط تولید ارتباط دارند وظیفه سنگینی بر عهده دارند که باید با تقویت همدلی در مجموعه کارها را به نحو احسنت انجام دهند.

مدیرعامل شرکت پاکسان همکاری و همدلی در تمام بخشها را عامل موفقیت در یک مجموعه معرفی کرد و در ادامه خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این مجموعه همه برای یک هدف مشترک کار و تلاش می کنند. بارها دیده شده که به دلیلی ترافیک کاری کارگران و پرسنل به دلیلی تعهدی که به مجموعه داشته اند در کنار مدیران بخش ها تا انجام شدن کار و به سرانجام رسیدن امور کار و تلاش کرده اند و این مسئله جای قدردانی و تشکر را دارد.

مهندس ساکی تولید محصول با کیفیت را جزء وظایف این شرکت معرفی کرد و یادآورشد: وقتی مشغول خدمت رسانی به مردم هستیم باید عزم خود را جزم کنیم و به نحو شایسته ای آن کار را انجام دهیم تا بتوانیم رضایت آحاد مردم و کسانی که مخاطب محصولات مان هستند را جلب کنیم.

وی برنامه ریزی را یکی از عوامل موفقیت معرفی و تاکیدنمود: کار، تلاش و تولید تنها در سایه برنامه ریزی به ثمر می نشیند و با برنامه ریزی های انجام شده تولید در این مجموعه به لطف خداوند متعال همچنان ادامه دارد.

مدیرعامل پاکسان در ادامه با اشاره به وظایف مدیران در قبال کارگران گفت: نباید کارگران و پرسنل را از خود مایوس کنیم بلکه باید مدیران در جهت بالا بردن روحیه تلاش و همدلی در بین پرسنل بکوشند تا بتوانیم محیط کاری بهتری داشته باشیم تا در سایه محیط همدل بتوانیم به کار مثمر ثمر و تولید باکیفیت محصولات ادامه دهیم.

مهندس ساکی در بخش دیگری از سخنان خود در جمع پرسنل این مجموعه ضمن اشاره به ابعاد تازه تحریم های ظالمانه علیه کشورمان یادآورشد: تحریمها تا حدودی بر اقتصاد کشورمان تاثیر گذاشته و اقشار جامعه را نیز تحت فشار قرار داده است ولی می توان با به گردش درآوردن چرخ های صنعت، تولید و حمایت از اشتغال این موانع را برطرف کرد و به موفقیت رسید.

وی در ادامه به برنامه های آتی شرکت اشاره کرد و افزود: خوشبختانه در واحدهای مختلف شرکت پاکسان، مباحثی در خصوص تولیدات نوآورانه با جدیت پی گیری می‌شود و تولید محصولات خلاقانه با مواد اولیه داخلی و ایرانی به شکل راضی کننده ای در دست تحقیق و بررسی است.

مدیرعامل شرکت پاکسان حمایت های دکتر یوسفی مدیرعامل هلدینگ توسعه صنایع بهشهر و مهندس وکیلی مدیرعامل هلدینگ شوینده از شرکت پاکسان را یکی از رموز موفقیت این مجموعه برشمرد و یادآورشد: مدیرعامل هلدینگ توسعه صنایع بهشهر همواره بر ایجاد و تثبیت اشتغال تاکید داشته و این می تواند چراغ راه توسعه شرکت باشد و همچنین حمایت هایی که مهندس وکیلی همواره از این شرکت داشته‌اند سبب شده شرکت پاکسان در جایگاه واقعی خود در صنعت شوینده کشور قرار بگیرد و بدرخشد.

وی تولید محصولات سازگار با محیط زیست را از برنامه های آتی شرکت پاکسان برشمرد و گفت: برای تولید برخی از مواد و محصولات نیز به جاهای خوبی رسیده ایم تا وابستگی به مواد اولیه خارجی را به حداقل ممکن برسانیم.

مهندس ساکی ضمن ابراز همدلی با کارگران شرکت پاکسان یاداور شد: من نیز خود را یک کارگر می دانم چرا که کار خود را از کارگری آغاز کردم برای همین خود را جزئی از شما می دانم.

مدیرعامل شرکت پاکسان در خاتمه با اشاره به اهداف و چشم اندازهای سازمانی این مجموعه تاکیدکرد: اهداف ما در این سازمان حفظ و ثبات اشتغال و تداوم تولید است که بی شک می توان با اتکا به آن به رونق اقتصادی نیز دست یافت. اگر برای دستیابی به این اصول به درستی برنامه ریزی شود بیش از گذشته شاهد رشد و بالندگی این شرکت خواهیم بود.

همچنین در این مراسم از شماری از کارگران نمونه بخش های مختلف مجموعه پاکسان و برگزیدگان نظام پیشنهادات تقدیر شد و جوایزی به رسم یادبود به آنها اهداء شد.

سرهنگ رضایی جانشین فرماندهی سازمان بسیج کارخانجات کشور، سرهنگ آقایی رئیس کلانتری خلیج فارس و سرهنگ تکلو فرماندهی حوزه 507 امام جعفر صادق از دیگر میهمانان ویژه این مراسم بودهند.

برنامه های طنز، اجرای زنده موسیقی، مسابقه و ….از دیگر بخشهای این مراسم بود که فضای شادی را رقم زد.

منبع : پاکسان نیوز[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *